Трифазен мрежов инвертор GOODWE GW-15KT-DT 15kW
- GoodWe GW15K-MT e подходящ за средни и големи търговски инсталации
- Максимална ефективност – 98.8%
- Тегло – 18 кг
- Максимално входно напрежение DC 1100V, по-широк обхват на MPPT
- Минимално входно напрежение DC 180 V
- Инверторът търпи претоварване до 22KWp
| Максимална DC мощност | 19500 W |
| Максимално входно напрежение | 1000 V |
| Максимален ток на MPPT | 22 A/11 A |
| Максимален ток на късо съединение на MPPT | 27.6 A/13,8A |
| MPPT обсег на напрежение | 200-850 V |
| Стартово напрежение | 180V |
| Входно напрежение | 620V |
| Макс. брой входове | 2/1 |
| Брой MPP Тракери | 2 |
| Работна мощност | 15000 W |
| Макс. АС работна мощност | 16500 VA |
| Макс. AC Активна мощност (cosφ=1) | 15000 W |
| Работно напрежение | 400V |
| Работна AC мрежова честота | 50/60 HZ |
| Максимален ток | 24 A |
| Регулируем фактор на мощността | 0.8 LG … 0.8 LD |
| Макс. хармонични смущения | <3% |
| DC разединител | ДА |
| Защита от работа в островен режим | ДА |
| AC защита от висок ток | ДА |
| Мониторинг за грешка в стринговете | ДА |
| Мониторинг на изолацията | ДА |
| Residual Current Detection | ДА |
| Дисплей | LCD LED |
| WiFi | ДА |
| RS485 | ДА |
| USB | ДА |
Свързани продукти
Product DetailsEASUN POWER Hybrid Solar Inverter 5500W 220V 48V 5.5KW
Купи -
Product DetailsФотоволтаична система PVSOLARS 30kW Мрежова
Купи -
Product DetailsСоларен инвертор Huawei SUN2000 185KTL H1
Product DetailsСоларен инвертор SMA Sunny Island 8.0H
Product DetailsИнвертор FRONIUS PRIMO 5.0-1 – 5kW Мрежов